Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Turan Prince Residence

Luxusní hotelový resort Turan Prince Residence se rozkládá přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky zdarma). Městečko Side se nachází cca 12 km od hotelu (autobusová zastávka je v blízkosti hotelu). Nejbližší obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m. Hotel Turan Prince Residence s pěknou zahradou se skládá z hlavní budovy a budov vedlejších, které jsou od sebe odděleny místní komunikací. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, internetový koutek, konferenční prostory, diskotéku, obchůdky, minimarket, krytý bazén a velký bazén s oddělenou částí pro děti a skluzavkami (lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu zdarma).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Turan Prince Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Turan Prince Residence:

Luxusní hotelový resort Turan Prince Residence se rozkládá přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky zdarma). Městečko Side se nachází cca 12 km od hotelu (autobusová zastávka je v blízkosti hotelu). Nejbližší obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m. Na letiště v Antalyi je to cca 55 km.

Vybavení hotelu Turan Prince Residence:

Hotel Turan Prince Residence s pěknou zahradou se skládá z hlavní budovy a budov vedlejších, které jsou od sebe odděleny místní komunikací. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, internetový koutek, konferenční prostory, diskotéku, obchůdky, minimarket, krytý bazén a velký bazén s oddělenou částí pro děti a skluzavkami (lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu zdarma).

Pokoje v hotelu Turan Prince Residence:

Příjemné klimatizované pokoje (klimatizace funguje v určité hodiny během dne) mají koupelnu s vanou a WC, fén, SAT-TV, bezp. schránku, telefon, minibar, koutek pro posezení a balkon. Na vyžádání dětská postýlka zdarma. Hotel Turan Prince Residence dále nabízí také ubytování v rodinných pokojích.

Rodinné pokoje:

Jsou stejně vybavené jako standardní pokoje, jsou prostornější a v oddělené části mají palandu.

Sport a zábava:

Hotel Turan Prince Residence pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma tenis bez osvětlení, basketbal, stolní tenis, šipky, fitness, sauna a plážový volejbal. Za poplatek tenis s osvětlením, elektronické hry, masáže, lázeňské centrum a kulečník. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Pro děti je zde miniklub, dětské hřiště a aquapark pro děti i dospělé.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.