Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dreams Beach

Hotel Dreams Beach je od krásné Kleopatřiny pláže oddělen pouze pobřežní ulicí. Do centra města Alanya s četnými možnostmi nakupování a zábavy se dostanete příjemnou procházkou po cca 1,5 km. K dispozici spojení minibusy (dolmus) a taxíky. Hotel Dreams Beach disponuje celkem 195 pokoji ve 2 budovách, rozmístěných na 5 a 6 podlažích. Nabízí Vám přijímací halu s recepcí, lobby s TV, výtahy, restauraci, bary, kadeřnictví, WLAN v lobby, připojení k internetu za poplatek (možnost zapůjčení notebooku) a minimarket. Ve venkovním areálu naleznete plavecký bazén se samostatným dětským bazénem a bar. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Plážový snack bar za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dreams Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dreams Beach:

Hotel Dreams Beach je od krásné Kleopatřiny pláže oddělen pouze pobřežní ulicí. Do centra města Alanya s četnými možnostmi nakupování a zábavy se dostanete příjemnou procházkou po cca 1,5 km. K dispozici spojení minibusy (dolmus) a taxíky.

Vybavení hotelu Dreams Beach:

Hotel Dreams Beach disponuje celkem 195 pokoji ve 2 budovách, rozmístěných na 5 a 6 podlažích. Nabízí Vám přijímací halu s recepcí, lobby s TV, výtahy, restauraci, bary, kadeřnictví, WLAN v lobby, připojení k internetu za poplatek (možnost zapůjčení notebooku) a minimarket. Ve venkovním areálu naleznete plavecký bazén se samostatným dětským bazénem a bar. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Plážový snack bar za poplatek.

Pokoje v hotelu Dreams Beach:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybavené individuální klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (za poplatek), trezorem k pronajmutí, kobercem, fénem, sprchou, WC a balkonem s bočním výhledem na moře.

Rodinné pokoje (2B/3B): obývací ložnice a ložnice s propojovacími dveřmi, 1 koupelna. S individuální klimatizací, telefonem, kabelovou TV, minibarem, trezorem k pronajmutí, kobercem, fénem, sprchou, vanou, WC a balkonem s bočním výhledem na moře.

Zábava:

Bohaté možnosti zábavy naleznete v centru Alanye.

Sport:

Plážový volejbal. Za poplatek: stolní tenis, biliár, fitness, sauna, hammam a masáže.

Děti:

Samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Na pláži nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 17:00 hod. Stravování na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.