Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Izer Beach

Hotel Izer Beach se nachází v krásném a klidném zálivu přímo na písečné pláži. Centrum města Bodrum se svými, bary, restauracemi a obchody je vzdálené cca 7 km. Hotel Izer Beach, který disponuje 191 pokoji, se vyznačuje svou výraznou středomořskou architekturou. Nabízí svým hostům přijímací halu s recepcí, WiFi zdarma, supermarket, butik, kadeřnictví, 1 hlavní restauraci a 3 a-ala-carte restaurace (např. rybí nebo italskou), 4 bary. Ve venkovním areálu naleznete 3 bazény se 2 skluzavkami a 1 skluzavkou pro děti, dále 2 dětské bazény a krytý bazén. Molo na pláži a opalovací terasa. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Izer Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Izer Beach:

Hotel Izer Beach se nachází v krásném a klidném zálivu přímo na písečné pláži. Centrum města Bodrum se svými, bary, restauracemi a obchody je vzdálené cca 7 km.

Vybavení hotelu Izer Beach:

Hotel Izer Beach, který disponuje 191 pokoji, se vyznačuje svou výraznou středomořskou architekturou. Nabízí svým hostům přijímací halu s recepcí, WiFi zdarma, supermarket, butik, kadeřnictví, 1 hlavní restauraci a 3 a-ala-carte restaurace (např. rybí nebo italskou), 4 bary. Ve venkovním areálu naleznete 3 bazény se 2 skluzavkami a 1 skluzavkou pro děti, dále 2 dětské bazény a krytý bazén. Molo na pláži a opalovací terasa. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pokoje v hotelu Izer Beach:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): situovány v klubové části hotelu, se sprchou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, chladničkou, s balkonem nebo terasou. Možnost rezervovat také Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A, bez určení polohy.

Dvoulůžkové Superior pokoje (2B): v hlavní budově, stejné vybavení jako 1A/2A. Lze rezervovat také Superior pokoje (2C/3C) s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (2D/3D): v klubové části hotelu, obývací ložnice a samostatná ložnice, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Denní a večerní animační program.

Sport:

Tenisový kurt (vybavení na kauci a osvětlení za poplatek), mini fotbal, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, boccia, sauna, fitness, turecké lázně. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, masáže, herna. Děti: Miniklub, dětské hřiště, 2 dětské bazény s malou skluzavkou.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně od 10:00 do 11:00. Snacky od 12:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina od 15:00 do 16:00 (1.6. -30.9.). Odpolední káva, čaj a pečivo od 17:00 hod. do 18:00 hod. Půlnoční polévka od 24:00 hod. do 01:00 hod. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje od 10:00 hod. do 01:00 hod. (kromě cappuccina, turecké kávy, čerstvého pomerančového džusu, láhvových nápojů a koktejlů). Večeře možná v 1 z a-la-carte restaurací (1.6. -30. 9., pevně dané menu, po předchozí rezervaci, nápoje za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.