Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Izer Beach Club

Areál hotelu Izer Beach Club o celkové rozloze 20.000 m2 má hotelovou část u pláže a klubovou část za místní komunikací. Hotel se nachází ve vzdálenosti 7 kilometrů od centra Bodrumu a 30 kilometrů od mezinárodního letiště. V hotelu je příjemná hala s recepcí, bezdrátový internet WI-FI v recepci zdarma, několik barů, bazény pro dospělé a děti, krytý bazén, hlavní hotelová restaurace, dvě restaurace s obsluhou, internetová kavárna, obchody a lázeňské centrum.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Izer Beach Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Izer Beach Club:

Areál hotelu Izer Beach Club o celkové rozloze 20.000 m2 má hotelovou část u pláže a klubovou část za místní komunikací. Hotel se nachází ve vzdálenosti 7 kilometrů od centra Bodrumu a 30 kilometrů od mezinárodního letiště.

Vybavení hotelu Izer Beach Club:

Příjemná hala s recepcí, bezdrátový internet WI-FI v recepci zdarma, několik barů, bazény pro dospělé a děti, krytý bazén, hlavní hotelová restaurace, dvě restaurace s obsluhou, internetová kavárna, obchody a lázeňské centrum.

Pokoje v hotelu Izer Beach Club:

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky v hotelové části mají klimatizaci, satelitní televizor, lednici, koupelnu se sprchou, trezor za poplatek a balkon nebo terasu s výhledem do zahrady a okolí. Výhled na moře je za příplatek. Standardní pokoje s jednou přistýlkou a rodinné pokoje s obývací místností a ložnicí pro 4 osoby v klubové části mají stejné vybavení.

Pláž:

Písčitá pláž s drobnými oblázky je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Tenisový kurt, plážový volejbal, animační programy, dětský klub a dětské hřiště, vodní skluzavky, sauna, turecké lázně, posilovna, masáže, stolní tenis, herna a široká nabídka vodních sportů na pláži.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 01:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.