Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Karbel

Hotel Karbel je umístěn v tiché části střediska Ölüdeniz a nedaleko krásné písečné pláže. Hotel se nachází ve velké zahradě s banánovníky a palmami. Součástí hotelu je otevřená recepce, restaurace, televizní kout, internet v recepci, velký bazén a dva bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Karbel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Karbel:

Hotel Karbel je umístěn v tiché části střediska Ölüdeniz a nedaleko krásné písečné pláže. Letiště Dalaman je cca 60 km a město Fethiye cca 13 km.

Vybavení hotelu Karbel:

Hotel se nachází ve velké zahradě s banánovníky a palmami. Součástí hotelu je otevřená recepce, restaurace, televizní kout, internet v recepci, velký bazén a dva bary.

Pokoje v hotelu Karbel:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, minibarem, vlastním příslušenstvím se sprchou a WC. Pokoje mají menší balkony s výhledem do zahrady a mezi ostatní bungalovy.

Pláž:

Jedna z nejkrásnějších písečných pláží se nachází v malebném zálivu ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za úhradu.

Sport a zábava:

Kulečník, stolní tenis a stolní fotbal.

Stravování:

Dle CK, Polopenze bufetovým způsobem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.