Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Majesty Club Tuana Park

Resort na nachází v rozlehlé zahradě o rozloze 130.000 m2 u pláže, ve vzdálenosti 17 kilometrů od městečka Fethiye a cca 50 kilometrů od letiště v Dalamanu. Resort má 3 části – Tuana Club 5* v blízkosti pláže a Tuana Park 4* 1 a 2, které se nacházejí cca 400 metrů od moře. Hotel Majesty Club Tuana Park má hlavní bufetovou restauraci, dvě restaurace s obsluhou, několik barů, konferenční místnost, řadu obchodů, kadeřnictví, velký bazén s dětskou částí a vodními skluzavkami a dva bazény v části Tuana Park.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Majesty Club Tuana Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Majesty Club Tuana Park:

Resort na nachází v rozlehlé zahradě o rozloze 130.000 m2 u pláže, ve vzdálenosti 17 kilometrů od městečka Fethiye a cca 50 kilometrů od letiště v Dalamanu. Resort má 3 části – Tuana Club 5* v blízkosti pláže a Tuana Park 4* 1 a 2, které se nacházejí cca 400 metrů od moře.

Vybavení hotelu Majesty Club Tuana Park:

Hotel Majesty Club Tuana Park má hlavní bufetovou restauraci, dvě restaurace s obsluhou, několik barů, konferenční místnost, řadu obchodů, kadeřnictví, velký bazén s dětskou částí a vodními skluzavkami a dva bazény v části Tuana Park.

Pokoje v hotelu Majesty Club Tuana Park:

Standardní pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti v části Tuana Club mají klimatizaci, satelitní televizor,minibar naplněný zdarma jen při příjezdu, trezor za poplatek, koupelnu s vanou a sprchou amenší balkon, nebo terasu s výhledem do zahrady. Pokoje v části Tuana Park jsou menších rozměrů max. s jednou přistýlkou (na vyžádání). Vybavení pokojů je jinak stejné. K dispozici jsou rodinné pokoje o dvou místnostech pro 4 osoby se 2 televizory na vyžádání.

Pláž:

Písčitá pláž s drobnými oblázky se nachází přímo u hotelového areálu. Při vstupu do moře jsou větší oblázky. Možnost vstupu do moře z mola. Vhodná obuv do vody. Lehátka a slunečníky jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Několik tenisových kurtů, mini fotbal, košíková, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, půjčovna kol, minigolf, posilovna, sauna, masáže, diskotéka, kino a animační programy.

Stravovaní:

Dle CK, Ultra all inclusive formou plné penze, včetně dopoledního a odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby a některých značek z dovozu. Lobby bar je otevřen 24 hodin. Možnost večeří v restauracích s obsluhou nabízející tureckou kuchyni a rybí speciality. Možnost návštěvy jednou zdarma za pobyt po předchozí rezervaci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.