Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Medisun

Příjemný hotýlek v menší zahradě se nachází v blízkosti pláže, v hotelu Medisun je menší hala, obchod, trezory v recepci za poplatek, bazén pro dospělé a děti, snack bar u bazénu, menší lázeňské centrum a hotelová restaurace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Medisun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Medisun:

Příjemný hotýlek v menší zahradě se nachází v blízkosti pláže, ve vzdálenosti 13 kilometrů od města Bodrum a 40 kilometrů od mezinárodního letiště.

Vybavení hotelu Medisun:

Menší hala, obchod, trezory v recepci za poplatek, bazén pro dospělé a děti, snack bar u bazénu, menší lázeňské centrum a hotelová restaurace.

Pokoje v hotelu Medisun:

Standardní dvoulůžkové pokoje pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 8 let mají klimatizaci, satelitní televizor s českým programem ČT 24, koupelnu s vanou nebo sprchou a balkon nebo terasu s výhledem do vnitřního atria nebo na bazén.

Pláž:

Užší písečná pláž s drobnými oblázky je cca 150 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Tenisový kurt, stolní tenis, denní animační programy, šipky, sauna, turecké lázně, posilovna, masáže a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby ve snack baru u pláže 24 hodin.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.