Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mendos

Hotel Mendos se skládá ze dvou budov ve vzdálenosti 10 m a 50 m od krásné pláže. Součástí hotelu je hala s recepcí, televizní kout, bar u bazénu, velké dětské hřiště, restaurace v přední budově a možnost pronájmu trezoru za úhradu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mendos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mendos:

Hotel Mendos se skládá ze dvou budov ve vzdálenosti 10 m a 50 m od krásné pláže.

Vybavení hotelu Mendos:

Obě budovy mají vlastní bazén. Součástí hotelu je hala s recepcí, televizní kout, bar u bazénu, velké dětské hřiště, restaurace v přední budově a možnost pronájmu trezoru za úhradu.

Pokoje v hotelu Mendos:

Celková kapacita je 68 dvoulůžkových pokojů s možností jedné přistýlky. Každý pokoj má balkon s výhledem na moře, bazén, či do okolí, SAT-TV, individuálně ovládanou klimatizaci, telefon, minibar a koupelnu se sprchou.

Pláž:

Krásná pláž s hrubozrnným pískem se nachází přímo před hotelem. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži za úhradu.

Sport a zábava:

Stolní tenis, dva kulečníky a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, Polopenze bufetovým způsobem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.