Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bella Sun

Velice příjemný hotel Bella Sun se nachází 3 km od centra města Side a 60 km od letiště Antalya, 200m od písečné pláže. V okolí hotelu jsou obchody a malá tržnice. Hotel Bella Sun nabízí klientům recepci s lobby barem, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, výtah, vnitřní a venkovní restauraci, dva venkovní bazény, slunečníky, lehátka a matrace (zdarma), dětské brouzdaliště, skluzavku, tobogan, zahradu.Stolní tenis, tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní polo, celodenní animace, aerobic, basketball, turecké lázně, fitness, disko, dětský mini klub, dětský animační program, dětské hřiště, večerní program. Hrací místnost ( elektronické hry ), masáže a masáže v tureckých lázních (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bella Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bella Sun:

Velice příjemný hotel Bella Sun se nachází 3 km od centra města Side a 60 km od letiště Antalya, 200m od písečné pláže. V okolí hotelu jsou obchody a malá tržnice. Do města Side je možné dojít přímo po pláži, nebo je možné využít místní dopravu minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Bella Sun:

Hotel Bella Sun nabízí klientům recepci s lobby barem, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, výtah, vnitřní a venkovní restauraci, dva venkovní bazény, slunečníky, lehátka a matrace (zdarma), dětské brouzdaliště, skluzavku, tobogan, zahradu.Stolní tenis, tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní polo, celodenní animace, aerobic, basketball, turecké lázně, fitness, disko, dětský mini klub, dětský animační program, dětské hřiště, večerní program. Hrací místnost ( elektronické hry ), masáže a masáže v tureckých lázních (za poplatek).

Pokoje v hotelu Bella Sun:

V hotelu Bella Sun jsou všechny pokoje s malým balkonem a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, fén, WC), TV/SAT, telefonem, individuální klimatizací, některé pokoje mají lednici. Možnost dvou přistýlek.

Sport a zábava:

Stolní tenis, tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní polo, celodenní animace, aerobic, basketball, turecké lázně, fitness, disko, dětský mini klub, dětský animační program, dětské hřiště, večerní program. Hrací místnost ( elektronické hry ), masáže a masáže v tureckých lázních (za poplatek).

Pláž:

Písečná pláž 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a matrace k zapůjčení (zdarma). Plážový bar v rámci all inclusive programu. Vodní sporty na pláži (za poplatek). Na pláži je k dispozici sprcha a WC.

Stravování:

Dle CK. All inclusive - snídaně , obědy, večeře formou bufetu, svačina - u plážového baru, káva, čaj, zákusek. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne.

Aktuální popis od CK

4* hotel Armas Bella Sun se nachází v oblíbeném letovisku Side. Centrum je vzdálené pouhé 3 km. Vzdálenost od letiště je 60 km.Pro hotelové hosty je zde k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.