Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Romance

Hotel Romance se nachází přímo na břehu moře, ve vzdálenosti cca 1,5 km od centra střediska Marmaris a 90 km od letiště v Dalamanu. Vedle hotelu je vodní park s řadou skluzavek a dalších atrakcí. V hotelu Romance je menší příjemná hala s recepcí, místnost s plazmovým televizorem, lobby bar, hlavní restaurace, bazén s vířivkou a plážový bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Romance, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Romance:

Hotel Romance se nachází přímo na břehu moře, ve vzdálenosti cca 1,5 km od centra střediska Marmaris a 90 km od letiště v Dalamanu. Vedle hotelu je vodní park s řadou skluzavek a dalších atrakcí.

Vybavení hotelu Romance:

Menší příjemná hala s recepcí, místnost s plazmovým televizorem, lobby bar, hlavní restaurace, bazén s vířivkou a plážový bar.

Pokoje v hotelu Romance:

Standardní třílůžkové pokoje mají telefon s přímou volbou, minibar, satelitní televizor, klimatizace, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou, balkon s bočním výhledem na moře a do okolí.

Pláž:

Úzká písečná pláž s drobnými oblázky je přímo u hotelu přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Sauna, masáže, vodní sporty na pláži a řada barů, restaurací a obchodů v nedalekém centru střediska.

Stravování:

Dle CK, Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.