Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Safir

Hotel Safir se nachází v letovisku Bitez, cca 40 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen místní komunikací. Cca 100 m hotelu naleznete restaurace, bary a obchody, do centra letoviska je to cca 500 m. Menší hotel Safir se skládá z pěti budov postavených kolem bazénu a je obklopen zahradou. Svým hostům nabízí recepci se směnárnou, restaurace, bar a bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Safir, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Safir:

Hotel Safir se nachází v letovisku Bitez, cca 40 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen místní komunikací. Cca 100 m hotelu naleznete restaurace, bary a obchody, do centra letoviska je to cca 500 m. Do města Bodrum je to cca 8 km (zastávka místního autobusu se nachází v blízkosti hotelu) a na letiště cca 45 km.

Vybavení hotelu Safir:

Menší hotel Safir se skládá z pěti budov postavených kolem bazénu a je obklopen zahradou. Svým hostům nabízí recepci se směnárnou, restaurace, bar a bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Safir:

Klimatizované dvoulůžkové pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Sport a zábava:

V hotelu zdarma šipky za poplatek kulečník a stolní tenis. Pro děti je zde dětské hřiště. Na pláži můžete využít nabídku vodních sportů za poplatek. Letovisko nabízí mnoho příležitostí k zábavě, můžete si vybrat z řady restaurací, barů a kaváren. Bohatý noční život nabízí také nedaleké město Bodrum.

Stravování:

Dle CK, Snídaně formou bufetu nebo možnost polopenze.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.