Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Trendy Palm Beach

Přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Město Side cca 4 km. Minibusy (dolmus). Oblíbený komplex Trendy Palm Beach, se spoustou stálých hostů, disponuje 320 pokoji, které naleznete v hlavní budově a 3 vedlejších budovách. Dále se nabízí přijímací prostor s recepcí, výtahy, místnost s TV, restauraci, 3 a-la-carte restaurace (15.5.-15.10.), bary, obchody. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, vodní skluzavky a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osoušky u bazénu a na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Trendy Palm Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Trendy Palm Beach :

Přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Město Side cca 4 km. Minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Trendy Palm Beach :

Oblíbený komplex Trendy Palm Beach, se spoustou stálých hostů, disponuje 320 pokoji, které naleznete v hlavní budově a 3 vedlejších budovách. Dále se nabízí přijímací prostor s recepcí, výtahy, místnost s TV, restauraci, 3 a-la-carte restaurace (15.5.-15.10.), bary, obchody. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, vodní skluzavky a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osoušky u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Trendy Palm Beach :

Dvoulůžkové pokoje (2A): vkusně zařízené pokoje ve vedlejší budově. S klimatizací (od 01.07. do 31.8.). Telefon, satelitní TV, minibar, trezor k pronajmutí, fén, varná konvice, župany, vana, sprcha, WC a balkon. Možnost rezervace pokojů s bočním výhledem na moře (1D/2D/3D).

Dvoulůžkové pokoje (2C/3C): v hlavní budově, s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2A.

Dvoulůžkové pokoje (2E): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2A.

Rodinné pokoje (2G): 1 prostornější místnost (cca 30 m2), ve vedlejší budově. Klimatizace (od 1.7.- 31.8.), satelitní TV, župany, trezor k pronajmutí, minibar, varná konvice, fén, vana, WC, balkon s bočním výhledem na moře.

Rodinné pokoje (2B/3B): v hlavní budově, 2 ložnice s propojovacími dveřmi, balkon s výhledem na moře. Jinak stejné vybavení jako 2G.

Rodinné Joker pokoje (2S/3S): ve vedlejší budově, bez určení výhledu. Jinak stejné vybavení jako 2B/3B.

Zábava:

Zábavní program, diskotéka. Herna (za poplatek).

Sport:

Fitness, aerobic, stolní tenis, plážový volejbal, 1 tenisový kurt s tvrdým povrchem (osvětlení za poplatek), krytý bazén, boccia, hammam, sauna a vířivka. Za poplatek biliár. Moderní wellness centrum.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji. Pozdní snídaně. Odpoledne káva, čaj, zákusky a zmrzlina. Večeře možná také ve 2 restauracích a-la-carte (italská, turecká, 1x za pobyt po předchozí rezervaci).

Tip wellness:

Moderní wellness centrum, cca 700 m2. Za poplatek masáže (thajské, indonéské, shiatsu masáže). Kosmetické procedury pro tělo a obličej. Balíčky pro ženy a muže, rezervace na místě.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, TV místnost, lobby bar, hlavní restaurace, 3 à la carte restaurace, snack bar u bazénu, plážový bar, noční bar...

StřediskoSide-KumköyPolohaHotelový komplex se nachází v udržované zahradě přímo u pláže, cca 3,5 km od historického centra Side a cca 65 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.