Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Trendy Verbena Beach

Zcela nově postavený komfortní hotel Trendy Verbena Beach leží přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum Side s mnoha obchody, bary a restauracemi cca 7 km. Nový hotel Trendy Verbena Beach disponuje 350 pokoji na 4 podlažích. Je vybaven vkusným lobby s recepcí, výtahy, bary, hlavní bufetovou restaurací, 4 a-la-carte restauracemi, obchody a amfiteátrem. V zahradě naleznete bazén s tobogánem (po hodinách), plážový snack bar. Slunečníky, lehátka a matrace na pláži a u bazénu jsou zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Trendy Verbena Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Trendy Verbena Beach:

Zcela nově postavený komfortní hotel Trendy Verbena Beach leží přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum Side s mnoha obchody, bary a restauracemi cca 7 km.

Vybavení hotelu Trendy Verbena Beach:

Nový hotel Trendy Verbena Beach disponuje 350 pokoji na 4 podlažích. Je vybaven vkusným lobby s recepcí, výtahy, bary, hlavní bufetovou restaurací, 4 a-la-carte restauracemi, obchody a amfiteátrem. V zahradě naleznete bazén s tobogánem (po hodinách), plážový snack bar. Slunečníky, lehátka a matrace na pláži a u bazénu jsou zdarma.

Pokoje v hotelu Trendy Verbena Beach:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): moderně zařízené, s klimatizací (po hodinách), minibarem, trezorem (za poplatek), satelitní TV, fénem, sprchou nebo vanou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokoje s bočním výhledem na moře (2B) nebo s výhledem na moře (2C).

Rodinné pokoje (2D/3D): 2 samostatné pokoje oddělené spojovacími dveřmi, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A.

Suite (2E/3E): prostornější s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Možnost rezervace suite s výhledem na moře (2F/3F).

Zábava:

Denní a večerní decentní animační program. Večerní show, diskotéky, herna (za poplatek).

Sport:

Aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, tenisový kurt (umělá tráva, osvětlení za poplatek), fitness, šipky sauna, hammam. Za poplatek: biliár, bowling. Vodní sporty na pláži. Za poplatek: masáže, wellness a spa centrum.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let).

Stravování:

Dle CK, All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji a vodou.Pozdní snídaně. Odpolední káva, čaj, koláč, zmrzlina. 1x za pobyt večeře v restauraci a-la-carte (rezervace nutná). Půlnoční snacky.

Tip wellness:

Wellness & Spa centrum – sauna, hammam a různé druhy masáží.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, 2 restaurace, 5 restaurací á la carte, 6 barů (Disco bar za poplatek), konferenční centrum, WiFi zdarma, zahrada; za poplatek...

StřediskoSide - ColakliPolohaHotel postavený v moderním stylu se skvělou polohou na pobřežní promenádě se nachází cca 3 km od centra Colakli, cca 7 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.