Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kizilagac

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kizilagac, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
16 490 Kč

Turecko - Kizilagac

Oblast okolo letoviska Kizilagac je jednou z nejzelenějších a nejúrodnějších oblastí Turecké riviéry a Turecka vůbec. V okolí tohoto malebného letoviska se nachází vodopády a četné jeskyně. Kizilagac je původní tureckou vesnicí s počtem 900 stálých obyvatel, ale v plné sezóně se tento počet zvyšuje až na 2000 obyvatel.

Pláže Kizilagac

Městská písečná pláž je místy protkána oblázky a pro svůj velmi pozvolný vstup do moře je s oblibou vyhledávána převážně rodinami s dětmi a méně zdatnými plavci.

Kizilagac turistická vybavenost, aktivity

Dříve malá vesnička se rozrostla o moderní hotely, obchůdky, bistra a každý týden se zde koná malý bazar.  Většina hotelů je postavena přímo na pláži, což ocení zejména rodiny s dětmi a méně sportovně ladění návštěvníci. Kizilagac s poklidnou atmosférou původní vesničky se nachází mezi Antályí a Alanyí, asi 10 km od centra města Manavgat a 19 km od živého centra historického městečka Side.

Tipy na hotel v letovisku Kizilagac

Lyra Resort od 16 490 Kč se všemi poplatky

Hotel Lyra Resort se nachází 15 km od centra města Side, oblast Kizilagac, Mezinárodní letiště je vzdáleno 75 km.

1.

Silence Beach Resort

Hotel Silence Beach Resort se nachází 75 km od letiště, 13 km od Manavgatu.

2.

Club Nena

Městečko Kizilagac cca 200 m - Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 200 m - Autobusová zastávka cca 100 m - Letiště Antalya cca 80 km

3.

Iberotel Serra Palace

Nově postavený luxusní hotelový resort se rozkládá přímo na široké písčito-oblázkové pláži s barovým servisem, sprchami a WC. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici zdarma. Hotel je vzdálen cca 19 km od města Side a cca 15 km od města Manavgat se spoustou nákupních možností. Vzdálenost na letiště je cca 70 km.

4.

Club Turan Prince World od 14 290 Kč se všemi poplatky

Hotel Club Turan Prince World se nachází 15 km od centra města Side, oblast Kizilagac. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 75 km.

5.

Selge Beach Resort

Turecká riviéra - Side - Kizilagac. Rozlehlý hotel Selge Beach se rozkládá ve velké zahradě v klidné části turistické oblasti Side-Manavgat s výhledem na pohoří Taurus. Soukromá pláž je od hotelu oddělena pouze zahradou. Účelně vybavený hotel s širokou škálou možností zábavy zaručuje perfektně strávenou dovolenou i pro náročnější klientelu. K dopravě do centra se lze dostat místními minibusy, tzv. dolmuši nebo taxi.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---