Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sorgun

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sorgun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Turecko - Sorgun

Prázdninové letovisko Sorgun táhnoucí se podél písečného pobřeží, obklopeno piniovými háji je předměstím většího a známějšího města Side, které je vzdálené přibližně 4 km. Do centra Side se lze přepravit místními dolmušemi, nebo taxíkem. Letovisko Sorgun, stejně jako Side je součástí Turecké riviéry, kde sezóna začíná velmi brzy na jaře, již v květnu a končí až pozdě v říjnu.

Turistická vybavenost

V Sorgunu naleznete menší obchůdky, kavárničky i restaurace a hotely s velmi kvalitním a moderním zázemím.

Pláž

 Místní pláž se žlutým pískem je vhodná nejen k odpočinku, ale naleznete zde i širokou nabídku vodních sportů.

Sorgun aktivity a výlety

Sorgun je ideální místo k pobytu pro všechny, kteří vyhledávají ubytování v blízkosti dlouhé písečné pláže a nedaleko dalších nákupních, či kulturních možností v blízkém letovisku Side, s bohatou historií.

Tipy na hotel v letovisku Sorgun

Asteria Sorgun Resort

Hotel Asteria Sorgun Resort se nachází přímo u krásné písečné pláže, v zelené zahradě obklopené borovicovými lesy. Do centra letoviska Side je to cca 4 km, na letiště v Antalyi cca 75 km.

1.

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun je nově otevřený hotel s dobrými službami. Nabízí bohatý all inclusive program, bazén se skluzavkami a je jen 250m od moře. Těšit se můžete i na živou hudbu, diskotéku fitness, či jógu. Uspokojí i náročné klienty. Poloha: V klidné hotelové zóně cca 250 m od písečné pláže. ...

2.

Arcanus Side Resort

Hotel se nachází v letovisku Sorgun. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou cca 4 km, městečko Side je cca 5 km a Manavgat je 6 km. Autobusová zastávka je v těsné blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 70 km.

3.

Asteria Sorgun

Hotel Asteria Sorgun se nachází 2 km od města Sorgun, oblast Sorgun – Side vzdáleno 4 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 75 km.

4.

Royal Atlantis

Hotel Royal Atlantis se nachází 15 km od města Side, oblast Sorgun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 50 km.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---