Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adakula

Hotel Adakula se nachází 3 km od centra Kusadasi, 14 km od starověkého města Ephesus. Příjemný hotel má pro své hosty k dispozici vstupní halu s recepcí, restauraci, restauraci a ´la carte, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, konferenční místnost, kadeřnictví, služby lékaře, fotografa, internet, prádelnu, obchod se suvenýry, mini market, cukrárnu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adakula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Adakula:

Hotel Adacula se nachází 3 km od centra Kusadasi, 14 km od starověkého města Ephesus. V okolí hotelu jsou restaurace a obchody.

Vybavení hotelu:

Příjemný hotel Adacula má pro své hosty k dispozici vstupní halu s recepcí, restauraci, restauraci a ´la carte, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, konferenční místnost, kadeřnictví, služby lékaře, fotografa, internet, prádelnu, obchod se suvenýry, mini market, cukrárnu.

Pokoje v hotelu Adakula:

Útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, centrální klimatizací, TV se satelitním příjmem, rádio, telefon, fén, trezor, a minibar.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na pláži.

Sport a zábava:

Vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, fitness, plážový volejbal, basketbal, tenis, stolní tenis, šipky, miniklub, vodní pólo, fotbal, denní a noční zábava, vodní sporty na pláži, potápěčská škola, jakuzzi, masáže, sauna, turecké lázně, squash, billiard, video místnost, disco.

Stravování:

Dle CK, All inclusive

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.