Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akvaryum

Jednoduchý hotel ve velmi pěkné poloze na vyvýšeném okraji zálivu Gümbet nabízí základní služby a krásné výhledy na moře i pěknou večerní procházku do centra malého letoviska. V hotelu Akvaryum je vstupní hala s recepci,  hlavní restaurace, bar/snack bar, připojení na internet za poplatek, bazén s integrovaným brouzdalištěm (slunečníky a lehátka zdarma), dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akvaryum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Akvaryum:

Jednoduchý hotel ve velmi pěkné poloze na vyvýšeném okraji zálivu Gümbet nabízí základní služby a krásné výhledy na moře i pěknou večerní procházku do centra malého letoviska.

Vybavení hotelu Akvaryum:

Vstupní hala s recepci,  hlavní restaurace, bar/snack bar, připojení na internet za poplatek, bazén s integrovaným brouzdalištěm (slunečníky a lehátka zdarma), dětské hřiště.

Pokoje v hotelu Akvaryum:

Dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky - individuálně nastavitelná - klimatizace - telefon - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka v recepci za poplatek.

Pláž:

Malá písčito-oblázková; část ve formě upraveného mola - slunečníky a lehátka zdarma - vodní sporty za poplatek

Stravování:

Dle CK, snídaně formou bufetu - večeře formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.