Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ambrosia

Oblíbený hotel leží přímo na dlouhé pláži s hrubým pískem v zátoce Bitez. Na elegantní promenádě se můžete procházet podél celého zálivu. Restaurace a bary cca 50 m od hotelu. Centrum města Bodrum cca 7 km a centrum letoviska Bitez 500 m. Hotel Ambrosia disponuje přijímací halou s recepcí s trezory, dále zde naleznete TV místnost, internetový koutek (za poplatek), WiFi za poplatek, nekuřáckou restauraci se snídaňovou částí, a-la-carte restauraci, 3 bary (snack bar, plážový bar a bar u bazénu), kiosek a obchod se suvenýry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ambrosia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ambrosia:

Oblíbený hotel leží přímo na dlouhé pláži s hrubým pískem v zátoce Bitez. Na elegantní promenádě se můžete procházet podél celého zálivu. Restaurace a bary cca 50 m od hotelu. Centrum města Bodrum cca 7 km a centrum letoviska Bitez 500 m.

Vybavení hotelu Ambrosia:

Elegantní, moderní hotel Ambrosia se zajímavou architekturou nabízí svým hostům ubytování v 90 pokojích v hlavní budově a vedlejších budovách. Disponuje přijímací halou s recepcí s trezory, dále zde naleznete TV místnost, internetový koutek (za poplatek), WiFi za poplatek, nekuřáckou restauraci se snídaňovou částí, a-la-carte restauraci, 3 bary (snack bar, plážový bar a bar u bazénu), kiosek a obchod se suvenýry. V zahradě se nachází sladkovodní bazén s bočním samostatným dětským bazénem, opalovací terasou s výhledem na moře a bar. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži jsou zdarma.

Pokoje v hotelu Ambrosia:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): dlažba, s individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem, telefonem, satelitní TV, s minibarem (za poplatek), s fénem, vanou nebo sprchou, WC a malým balkonem.

Zábava:

Denní a večerní animační program. Sport: Aerobic, biliár, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Wellness:

Sauna. Masáže a růžné léčebnéa kosmetické procedury za poplatek.

Děti:

Dětské hřiště, samostatný dětský bazén. Dětské postýlky a židličky.

Stravování:

Snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.