Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Baia Bodrum

Luxusní hotel Baia Bodrum leží nedaleko pláže. 19 km od Bodrumu. V hotelu Baia Bodrum je vnitřní a venkovní bazén se skluzavkami,restaurace, bar, vitamín bar, bar u bazénu, centrum zdraví a krásy, SPA centrum, sauna, masáže, jacuzzi, turecké lázně, fitness, diskotéka, kino, obchůdky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Baia Bodrum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Baia Bodrum:

Luxusní hotel Baia Bodrum leží nedaleko pláže. 19 km od Bodrumu.

Vybavení hotelu Baia Bodrum:

V hotelu Baia Bodrum je k dispozici vnitřní a venkovní bazén se skluzavkami,restaurace, bar, vitamín bar, bar u bazénu, centrum zdraví a krásy, SPA centrum, sauna, masáže, jacuzzi, turecké lázně, fitness, diskotéka, kino, obchůdky.

Pokoje v hotelu Baia Bodrum:

V hotelu Baia Bodrum jsou komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV,klimatizací, telefonem, minibarem, bezpečnostníschránkou a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře. Maximální obsazení pokoje: 3 dospělé osoby 2 dospělé osoby + 2 děti.

Sport a zábava:

Tenis, stolní tenis, basketbal, plážovývolejbal, bowling, minigolf.

Pro děti:

Dětský bazén, dětské hřiště, miniclub,dětské animační programy. Hlídání dětí na vyžádání a za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All inclusive.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, výtah, TV místnost, hlavní restaurace, 2 restauraceà la carte (nejsou součástí all incusive), 3 bary, snac bar, minimarket,...

Turecko / Bodrum / Gundogan. Impozantní hotelový komplex je posazen nad vlastní 250 metrů dlouhou pláží. Je tvořen hlavní budovou a několika bloky v zahradě...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.