Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amos

Hotel Amos se nachází v oblasti Marmaris, v zahradě přímo u pláže, 3 km od centra Marmarisu a 90 km od letiště v Dalamanu. V hotelu je recepce, lobby, restaurace, kavárna, bar v zahradě, směnárna, trezor, TV v lobby, venkovní bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, vodní sporty na pláži. Služby za poplatek: trezor na recepci, minibar, vodní sporty na pláži (katamarany, windsurfing, kánoe, šlapadla).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Amos:

Hotel Amos se nachází v oblasti Marmaris, v zahradě přímo u pláže, 3 km od centra Marmarisu a 90 km od letiště v Dalamanu.

Vybavení hotelu Amos:

Recepce, lobby, restaurace, kavárna, bar v zahradě, směnárna, trezor, TV v lobby, venkovní bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, vodní sporty na pláži. Služby za poplatek: trezor na recepci, minibar, vodní sporty na pláži (katamarany, windsurfing, kánoe, šlapadla).

Pokoje v hotelu Amos:

Hotel má k dispozici 42 standardních 2lůžkových pokojů s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, které mají koupelnu/WC, SAT/TV, telefon, individuální klimatizaci, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek).

Pro děti:

Dětský bazén.

Pláž:

Písčito-oblázková přímo u hotelu.

Stravování:

Dle CK, Polopenze. Snídaně: bufetové, večeře: servírované.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.