Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aparthotel Bora Bora

Tento hotel apartmánového typu leží cca 100 m od široké písečno - oblázkové pláže, od které je oddělen silnicí.125 km od od letiště v Antalyi, cca 4 km od centra Alanye. V hotelu je venkovní bazén, recepce, lobby bar, bar u bazénu, restaurace, restaurace "a la carte", kadeřnictví.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aparthotel Bora Bora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aparthotel Bora Bora:

Tento hotel apartmánového typu leží cca 100 m od široké písečno - oblázkové pláže, od které je oddělen silnicí.125 km od od letiště v Antalyi, cca 4 km od centra Alanye.

Vybavení hotelu Aparthotel Bora Bora:

Venkovní bazén, recepce, lobby bar, bar u bazénu, restaurace, restaurace "a la carte", kadeřnictví. Plážový servis za poplatek.

Pokoje v hotelu Aparthotel Bora Bora:

Jednoduše zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, minibarem, telefonem, centrální klimatizací. Možnost pronájmu bezpečnostní schránky. Maximální obsazení pokoje: 3 dospělé osoby 2 dospělé osoby + 2 děti

Sport a zábava:

Pronájem kol, billiard, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Dětské hřiště, brouzdaliště.

Stravování:

Dle CK, Polopenze.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.