Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arcadia Limak Resort

Luxusní hotelový komplex leží v přímořském letovisku Belek, 35 km od letiště v Antalyi. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi. V hotelu je restaurace, restaurace a la carte (italská, čínská, japonská, turecká), bary, pokojový servis 24:00 - 07:00 hodin, 3 konferenční místnosti, disko uvnitř i venku, televizní místnost, parkoviště, denní i večerní animační programy, miniklub pro děti 4-12 let, amfiteátr, sauna, turecké lázně, hotelová promenáda, letní kino, živá hudba (3x v týdnu), taneční kurzy, salsa, společenské hry, venkovní šachy, venkovní backgammon atd.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arcadia Limak Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arcadia Limak Resort:

Luxusní hotelový komplex leží v přímořském letovisku Belek, 35 km od letiště v Antalyi. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Arcadia Limak Resort:

Restaurace, restaurace a la carte (italská, čínská, japonská, turecká), bary, pokojový servis 24:00 - 07:00 hodin, 3 konferenční místnosti, disko uvnitř i venku, televizní místnost, parkoviště, denní i večerní animační programy, miniklub pro děti 4-12 let, amfiteátr, sauna, turecké lázně, hotelová promenáda, letní kino, živá hudba (3x v týdnu), taneční kurzy, salsa, společenské hry, venkovní šachy, venkovní backgammon; za poplatek - čerstvě vymačkané džusy a šampaňské, lékař, nákupní centrum, telefon, kadeřník, prádelna, masáže, kosmetika.

Pokoje v hotelu Arcadia Limak Resort:

Koupelna, WC, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, satelitní TV, hudební kanály, hotelový informační kanál, telefon, minibar (denně voda, džus, pivo), balkon.

Pláž:

Písečná pláž přímo u hotelu; lehátka a slunečníky k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava:

3 venkovní bazény, 1 dětský bazén, krytý bazén, nemotorové vodní sporty, minigolf, aquapark se skluzavkami, škola potápění, 4 tenisové kurty, volejbal na pláži, fitnes, fotbal, basketbal, vodní pólo, vodní basketbal, badminton, stolní tenis, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, boccia, šipky, inline bruslení, spinning, thai-box, step, stretching, body styling, dance aerobic, step aerobic, vodní gymnastika; za poplatek - centrum potápění, tenis (lekce, osvětlení, půjčovna vybavení), motorové vodní sporty, biliár.

Stravování:

Dle CK, Ultra All Inclusive - zahrnuje : snídani, pozdní snídani, oběd, večeři, občerstvení během dne, zmrzlinu, kávu a zákusek, večeři v restauraci a la carte, půlnoční občerstvení, barbeque, místní a vybrané zahraniční nealkoholické a alkoholické nápoje (Johny Walker Red Label, J&B, Gordon Gin, Absolut, Smirnoff, Bacardi, Campari, Martini, Tequilla, Bailey's, Cointreau, Hennesy VS, Martell VS, mezinárodní koktejly z menu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.