Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arma's Beach

4* hotel Arma's Beach se rozkládá na ploše 6000 m2 a leží přímo u vlastní písčito-oblázkové pláže, v místě kde se pohoří Taurus noří do azurově modrého Středozemního moře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arma's Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arma's Beach:

4* hotel se rozkládá na ploše 6000 m2 a leží přímo u vlastní písčito-oblázkové pláže, v místě kde se pohoří Taurus noří do azurově modrého Středozemního moře. Vzdálenost na letiště 45 km a 1 km od centra Kemeru.

Vybavení hotelu Arma's Beach:

Hlavní budova a bungalowy se 109 pokoji, lobby s recepcí, hlavní restaurace, 5 barů, venkovní bazén, dětský bazén se skluzavkami, dětský klub, vnitřní bazén, plážový volejbal, fitnes, šipky, aerobic, animační programy, masáže, sauna, turecké lázně, salon krásy, centrum vodních sportuů, billiard, internet, obchody. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu.

Pokoje v hotelu Arma's Beach:

2-lůžkové pokoje s možností max. 1 přistýlky, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, dlažba, SAT-TV, telefon, klimatizace, minibar, trezor, balkon.

Stravování:

Dle CK, All inclusive.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.