Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Art Marmaris

Stylový hotel kousek od pláže je vzdálen od centra letoviska Marmaris půlhodinovou procházkou kolem pobřežní promenády. V hotelu Art Marmaris je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, výtah, vnitřní a venkovní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), snack bar, pool bar, minimarket, služba lékaře, prádelna, TV místnost, trezor k pronájmu na recepci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Art Marmaris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Art Marmaris:

Stylový hotel kousek od pláže je vzdálen od centra letoviska Marmaris půlhodinovou procházkou kolem pobřežní promenády.

Vybavení hotelu Art Marmaris:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtah, vnitřní a venkovní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), snack bar, pool bar, minimarket, služba lékaře, prádelna, TV místnost, trezor k pronájmu na recepci.

Pokoje v hotelu Art Marmaris:

Vkusně zařízené klimatizované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek).

Sport a zábava:

Stolní tenis, masáže, fitness centrum, sauna, vodní sporty na pláži. V nedalekém centru Marmarisu je možno navštívit spoustu restaurací, obchůdků se suvenýry, bar a diskoték

Pláž:

Upravovaná a čistá pláž je od hotelu vzdálena jen 50 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE. Program all inclusive zahrnuje konzumaci místních a mezinárodních pokrmů, neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 hod do 23:00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.