Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aska Club N' Resort

Luxusní hotel Aska Club N' Resort se nachází přímo na písečné pláži v oblasti Okurcalar, cca 95 km od letiště a 30 km od historického a rušného letoviska Alanya, pro jehož návštěvu je možno využít místní autobusovou dopravu či taxi. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 barů, 2 stylové restaurace - asijská a italská (nutná rezervace 1 x za pobyt v all inclusive), dětské hřiště, diskotéka, aquapark, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén s jacuzzi, minimarket, lehátka, slunečníky, matrace a ručníky zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aska Club N' Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aska Club N' Resort:

Luxusní hotel Aska Club N' Resort se nachází přímo na písečné pláži v oblasti Okurcalar, cca 95 km od letiště a 30 km od historického a rušného letoviska Alanya, pro jehož návštěvu je možno využít místní autobusovou dopravu či taxi.

Vybavení hotelu Aska Club N' Resort:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 barů, 2 stylové restaurace - asijská a italská (nutná rezervace 1 x za pobyt v all inclusive), dětské hřiště, diskotéka, aquapark, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén s jacuzzi, minimarket, lehátka, slunečníky, matrace a ručníky zdarma.

Pokoje v hotelu Aska Club N' Resort:

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje se 2 přistýlkami na vyžádání, vlastní soc. zařízení, fén, telefon, SAT-TV, trezor na pokoji za poplatek, balkon.

Pláž:

Hotel leží přímo na písečné pláži, plážový bar, lehátka, slunečníky, matrace a ručníky obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Sauna, fitness, turecká a parní koupel, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, basketbalové hřiště a šachy zdarma, vodní sporty na pláži, biliard, bowling, masáže, solárium a jacuzzi za poplatek, bezdrátový internet za poplatek, animační programy pro děti i dospělé, živá hudba, minikino.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE 10:00 - 24:00 - snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře a pozdní večeře formou švédských stolů. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.