Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteria Bellis Resort

Hotel Asteria Bellis Resort se nachází přímo u pláže (lehátka a slunečníky zdarma) v prázdninovém resortu Belek. Do centra městečka jsou to cca 3 km. Luxusní hotelový komplex umístěný v krásné zahradě se skládá z hlavní budovy a několika třípatrových bungalovů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, diskotéka, kadeřnictví, obchůdky, internet, dva venkovní bazény s oddělenou částí pro děti, venkovní bazén s tobogány (lehátka a slunečníky zdarma) a krytý bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asteria Bellis Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Asteria Bellis Resort:

Hotel Asteria Bellis Resort se nachází přímo u pláže (lehátka a slunečníky zdarma) v prázdninovém resortu Belek. Do centra městečka jsou to cca 3 km.

Vybavení hotelu Asteria Bellis Resort:

Luxusní hotelový komplex umístěný v krásné zahradě se skládá z hlavní budovy a několika třípatrových bungalovů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, diskotéka, kadeřnictví, obchůdky, internet, dva venkovní bazény s oddělenou částí pro děti, venkovní bazén s tobogány (lehátka a slunečníky zdarma) a krytý bazén.

Pokoje v hotelu Asteria Bellis Resort:

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu v hotelem určené hodiny) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, SAT-TV, minibar, bezp. schránku a balkon nebo terasu.

Sport a zábava:

Zdarma: fitness centrum, aerobic, hammam a sauna, tenis, stolní tenis, minigolf, vodní skluzavky.

Za poplatek: masáže, fotbal s osvětlením, tenis s osvětlením, jízda na koni a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde miniklub a v hotelovém parku je minizoo.

Stravování:

Dle CK, ULTRA ALL INCLUSIVE Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Odpolední snack (12.30–15.30). Turecké palačinky (12.30–16.00). Půlnoční snack (23.00–24.00). Zmrzlina v baru u bazénu (13.00–16.30). Neomezené množství vybraných alko a nealko nápojů 24 hodin denně v restauracích a barech dle jejich otevírací doby, denně doplňované nealko nápoje v minibaru.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.