Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amelia Beach Resort & Spa

Hotel s velkou krásnou zahradou se nachází 3 km od města Kizilot, kde jsou nejbližší nákupní a zábavní možnosti, a 15 km od města Manavgat. Hotel Amelia Beach Resort & Spa nabízí vstupní halu s 24hod recepcí, internetový koutek (za poplatek), lobby bar s možností připojení k WiFi (zdarma), klimatizovanou restauraci včetně dětské části s venkovní terasou, 4 a la carte restaurace, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, diskotéku pro osoby nad 16 let.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amelia Beach Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Amelia Beach Resort & Spa:

Hotel s velkou krásnou zahradou se nachází 3 km od města Kizilot, kde jsou nejbližší nákupní a zábavní možnosti, a 15 km od města Manavgat. Oblast Kizilot je turistická zóna nacházející se při pobřeží mezi městy Side a Alanya, s nimž je možné autobusové spojení. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

Vybavení hotelu Amelia Beach Resort & Spa:

Hotel Amelia Beach Resort & Spa nabízí vstupní halu s 24hod recepcí, internetový koutek (za poplatek), lobby bar s možností připojení k WiFi (zdarma), klimatizovanou restauraci včetně dětské části s venkovní terasou, 4 a la carte restaurace, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, diskotéku pro osoby nad 16 let (vstup zdarma, konzumace za poplatek), možnost nákupu v hotelu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), směnárnu. Trezor na recepci (za poplatek).

Pokoje v hotelu Amelia Beach Resort & Spa:

Moderní pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, TV/SAT., telefonem, centrální klimatizací, trezorem (za poplatek), minibarem (naplnění za poplatek), balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:

Písčitá pláž 20 m od hotelu. Slunečníky a lehátka obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, basketbal, biliár, šipky, bowling, lukostřelba, aerobik, aqua aerobik, vodní motorové sporty.

zdarma: 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), šipky, lukostřelba, basketbal, plážový volejbal, aerobik, aqua aerobik, fitness, stolní tenis. FUNTAZIE KLUB - animační program pro děti (4-14 let) s českými animátory v období a FUN a ACTIVE KLUB - animační program pro dospělé.

za poplatek: tenisové vybavení, osvětlení tenisových kurtů, biliár, šipky, bowling, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty, herna s automaty a playstationem, moderní wellness centrum (zdarma turecké lázně, sauna, ostatní za poplatek).

Pro děti:

Bazén se 4 skluzavkami (v provozu v určitých hodinách), samostatný dětský sladkovodní bazén se skluzavkou pro menší děti. V zahradě se nachází miniklub, dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami. Hlídání dětí k vyžádání na recepci. FUNTAZIE KLUB - animační program pro děti 4-14 let s českými animátory. Dětská postýlka možná na vyžádání, zdarma.

Stravování:

Dle CK, All inclusive zahrnuje: snídaně, oběd (včetně dětského a dietního menu) a večeře formou bufetu (včetně dětského a dietního menu), pozdní snídaně, a la carte restaurace – nutná rezervace, půlnoční snack (23.00–24.00 hod.), lehký snack během dne, odpolední káva a zákusek (16.00–17.00 hod.), vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisAmelia Beach Resort and Spa s velkou krásnou zahradou se nachází 3 km od města Kizilot, kde jsou nejbližší nákupní a zábavní možnosti. Vzdálen...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.