Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kizilot

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kizilot, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Turecko - Kizilot

Kizilot je menší prázdninové centrum Turecké riviéry, nacházející se v provincii Alanya poblíž větších a známějších letovisek jako je Manavgat a Side. Středisko Manavgat je vzdálené 14km a historické Side se nachází 20 km od Kizilotu. Naleznete zde vše, co neodmyslitelně patří ke správnému prázdninovému středisku, počínaje obchůdky, restauracemi až po bary.

Pláž v Kizilotu

Dlouhá a široká pláž se zlatým pískem je lemována hotely a apartmány, většina ubytovacích kapacit se zde nachází přímo u pláže. Tento fakt ocení naprostá většina klientů, nehledě na věkové kategorie. Na pláži je samozřejmostí plážový servis, sprchy, občerstvení a široká nabídka vodních sportů.

Zábava a výlety

Přestože v Kizilotu naleznete množství obchůdků a restaurací, je možné, že zatoužíte po návštěvě okolních letovisek, jako je historické Side s množstvím památek, Manavgat s možnostmi večerní zábavy, nebo blízký Kizilagac s překrásnou pláží. Všechna tato místa jsou dobře dostupná autobusovou dopravou, dolmuší a nebo místními taxíky.

Tipy na hotel v letovisku Kizilot

La Phetos

Turecká riviéra - Side - Kizilot. Nově otevřený hotel v roce 2008 nabízí svým klientům příjemně strávenou dovolenou v oblasti Kizilot. V areálu hotelu se nachází menší obchůdky, možnost dalších nákupů se naskýtá cca 5–6 km od hotelu. Dopravu do centra lze snadno zajistit místními minibusy, tzv. dolmuši nebo taxi.

1.

Adora Beach

Nádherný menší hotelový areál se nachází v klidné oblasti, cca 40 km od Side a 70 km od letiště, v regionu Kizilot, vynikající poloha přímo na pláži mezi palmami.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---