Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atak Suit

Hotel Atak Suit se nachází 250 m od krásné Kleopatřiny pláže, cca 1 km od centra Alanye, 118 km od letiště v Antalyi. V hotelu je 42 pokojů, recepce, venkovní bazén, oddělený dětský bazén, dětské hřiště, dětské postýlky zdarma, lehátka, slunečníky a matrace u bazénu zdarma, TV místnost, konferenční místnost. Služby za poplatek: trezor na pokoji, minibar, pokojový servis, a´la carte restaurace. Lehátka, matrace a slunečníky u bazénu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atak Suit, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Atak Suit:

Hotel Atak Suit se nachází 250 m od krásné Kleopatřiny pláže, cca 1 km od centra Alanye, 118 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu Atak Suit:

42 pokojů, recepce, venkovní bazén, oddělený dětský bazén, dětské hřiště, dětské postýlky zdarma, lehátka, slunečníky a matrace u bazénu zdarma, TV místnost, konferenční místnost. Služby za poplatek: trezor na pokoji, minibar, pokojový servis, a´la carte restaurace. Lehátka, matrace a slunečníky u bazénu.

Pokoje v hotelu Atak Suit:

Standartní 2lůžkové pokoje s možností 1 a 2 přistýlek pro děti maji centrální klimatizaci, SAT/TV, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, balkon.

Pro děti:

Dětské hřiště, dětský bazén.

Pláž:

250 m od Kleopatřiny Pláže.

Stravování:

Dle CK,polopenze nebo all inlcusive. All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, odpolední káva/čaj a zákusek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.