Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bodrum Park

Hotel Bodrum Park leží v klidné oblasti nedaleko lesa přímo na hotelové pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Bodrum je vzdáleno 20 km. Hotel Bodrum Park disponuje 296 pokoji, které jsou rozloženy v hlavní budově a ve vedlejších budovách. Hosté mohou využívat přijímací halu s recepcí, televizní místnost, obchody, kadeřnictví, zahradu, krytý bazén, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci (za poplatek po předchozí rezervaci, každý den jiné menu: mořské plody, turecké, italské), 4 bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bodrum Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bodrum Park:

Hotel Bodrum Park leží v klidné oblasti nedaleko lesa přímo na hotelové pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Bodrum je vzdáleno 20 km.

Vybavení hotelu Bodrum Park:

Hotel Bodrum Park disponuje 296 pokoji, které jsou rozloženy v hlavní budově a ve vedlejších budovách. Hosté mohou využívat přijímací halu s recepcí, televizní místnost, obchody, kadeřnictví, zahradu, krytý bazén, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci (za poplatek po předchozí rezervaci, každý den jiné menu: mořské plody, turecké, italské), 4 bary. Ve venkovním areálu naleznete 2 bazény (1 se skluzavkami). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma (výměna osušek za poplatek).

Pokoje v hotelu Bodrum Park:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybaveny sprchou, fénem, telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, minibarem, klimatizací, francouzským balkonem nebo terasou. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné klubové pokoje (2C/3C): ložnice s dvoulůžkem a druhá ložnice se dvěma lůžky, koupelna se sprchou, s balkonem nebo terasou, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Denní a večerní animační program.

Sport:

Tenis (2 kurty, osvětlení za poplatek), basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, boccia, fitness, turecké lázně, biliár. Za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže.

Děti:

Miniklub (4-12 let). Dětské hřiště. Dětský bazén.

Tip pro rodiny:

Miniklub (4-12 let). Dětské hřiště. Dětský bazén. Dětské postýlky a židličky v restauraci.

Stravování:

Dle CK. All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně od 10:00 do 10:30. Zmrzlina od 19:00 do 21:30. Čaj, sušenky a koláče od 17:00 do 18:00. Pečivo v lobby baru od 10:00 do 19:00. Snacky od 12:00 do 16:00. Půlnoční polévka 24:00 nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 (kromě čerstvých džusů). Láhev vody v minibaru po příjezdu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.