Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Golden Beach

Hotel Club Golden Beach se nachází 2 km od města Colakli, oblast Tilkiler - Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km. Hotel Club Golden Beach nabízí 24hod recepci, lobby s možností využití připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, 6 restauraci á la carte, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, aquapark, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, disko, minimarket, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Golden Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Golden Beach:

Hotel Club Golden Beach se nachází 2 km od města Colakli, oblast Tilkiler - Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Club Golden Beach nabízí 24hod recepci, lobby s možností využití připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, 6 restauraci á la carte, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, aquapark, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, disko, minimarket, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Club Golden Beach jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, centrální klimatizací, satelitní TV, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Písčitá pláž 550 m od hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, boccia, šipky, sauna, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, bowling, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty.

Pro děti:

Mini klub 4-17, dětský bazén, skluzavky, hlídání dětí k vyžádání na recepci.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Club Golden Beach: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max.5+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.