Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Tayyarbey

Hotel se nachází přímo na nádherné pláži. Samotné město Side je vzdáleno cca 11 km, pohodlně se sem dostanete místními minibusy (dolmus) nebo taxi. Hotel Club Tayyarbey se skládá z 1 hlavní a 2 třípodlažních vedlejších budov, celkem se 169 pokoji. K vybavení dále patří recepce s přijímacím prostorem, internetový koutek (za poplatek) a WiFi v lobby, výtahy (jen v hlavní budově), restaurace, 1 a-la-carte restaurace, TV koutek a obchody. Ve venkovním areálu naleznete bazén s vestavěným bazénem pro děti. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky (výměna každé 2 dny) u bazénu i na pláži zdarma. Bar u bazénu, plážový bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Tayyarbey, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Tayyarbey:

Hotel se nachází přímo na nádherné pláži. Samotné město Side je vzdáleno cca 11 km, pohodlně se sem dostanete místními minibusy (dolmus) nebo taxi.

Vybavení hotelu Club Tayyarbey:

Hotel Club Tayyarbey se skládá z 1 hlavní a 2 třípodlažních vedlejších budov, celkem se 169 pokoji. K vybavení dále patří recepce s přijímacím prostorem, internetový koutek (za poplatek) a WiFi v lobby, výtahy (jen v hlavní budově), restaurace, 1 a-la-carte restaurace, TV koutek a obchody. Ve venkovním areálu naleznete bazén s vestavěným bazénem pro děti. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky (výměna každé 2 dny) u bazénu i na pláži zdarma. Bar u bazénu, plážový bar.

Pokoje v hotelu Club Tayyarbey:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): moderně zařízené. Vana nebo sprcha, WC, fén, individuální klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor k pronajmutí, minibar a balkon. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2B/3B): 2 ložnice s francouzskou postelí a 2 samostatnými lůžky nebo palandou, částečný výhled na moře. Jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Animační program, show a živá muzika.

Sport:

Stolní tenis, aerobic, plážový volejbal, vodní gymnastika. Za poplatek: sauna, turecké lázně, masáže. Vodní sporty na pláži.

Děti:

Vestavěný dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (od 4 do 11 let).

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů v hlavní restauraci. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 12:00 hod. do 16:00 hod. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Půlnoční polévka. Možnost večeře v a-la-carte restauraci pro 1 osobu/pobyt po předchozí rezervaci. Minibar je při příjezdu doplněn 1 lahví vody.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.