Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kilikya Palace

Hotel Kilikya Palace se nachází 9 km od centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 45 km. Hotel Kilikya Palace nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení k internetu, hlavní restauraci s venkovní částí, 3 restaurace á la carte, bary v hotelu a u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, 3 skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, disko, knihovnu, amfiteátr, konferenční prostory s vybavením, společenskou místnost, internetovou kavárnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, prádelnu (za poplatek), možnost nákupů a pronájmu dopravních prostředků v hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kilikya Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kilikya Palace:

Hotel Kilikya Palace se nachází 9 km od centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 45 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Kilikya Palace nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení k internetu, hlavní restauraci s venkovní částí, 3 restaurace á la carte, bary v hotelu a u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, 3 skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, disko, knihovnu, amfiteátr, konferenční prostory s vybavením, společenskou místnost, internetovou kavárnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, prádelnu (za poplatek), možnost nákupů a pronájmu dopravních prostředků v hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Kilikya Palace jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (nealkoholické nápoje zdarma), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Soukromá oblázková pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, fitness, aerobik, stolní tenis, fotbálek, basketball, volejbal, šipky, turecké lázně, sauna, jacuzzi, kanoe, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - osvětlení tenisových kurtů a tenisové vybavení, biliár, SpaaWellness, masáže, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Mini klub 4-12 let, dětský bazén, skluzavky, dětské hřiště, mini disko. Hlídaní dětí za poplatek.

Stravování:

Dle CK, ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, turecké speciality, zmrzlina pro děti, místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Maximální obsazenost pokoje v hotelu Kilikya Palace: 3, 2+2 nebo 3+1

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Kemer / Göynük. Hotel na vysoké úrovni, položený romanticky mezi horami a mořem, nabízí hostům širokou škálu aktivit i relaxaci na vlastní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.