Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delta Beach Resort

Hotel Delta Beach Resort se nachází přímo na malé písečné pláži. Centrum města Yalikavak s obchody, restauracemi a bary cca 5 km, město Bodrum cca 17 km. Autobusová zastávka před hotelem (několikrát denně kyvadlová doprava). Hotel není vhodný pro invalidy. Kompletně zrenovovaný hotel s 222 pokoji ve 3 podlažích (výtahy k dispozici) nabízí svým hostům lobby s recepcí a internetovým koutkem (za poplatek), WiFi v celém hotelu a u bazénu zdarma, nekuřáckou restauraci s terasou, 3 a-la-carte restaura ce (turecká, italská, rybí), několik barů, diskotéku, kadeřnictví a minimarket. V zahradě naleznete 2 bazény, 1 s tobogánem a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Plážový bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Delta Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Delta Beach Resort:

Hotel Delta Beach Resort se nachází přímo na malé písečné pláži. Centrum města Yalikavak s obchody, restauracemi a bary cca 5 km, město Bodrum cca 17 km. Autobusová zastávka před hotelem (několikrát denně kyvadlová doprava). Hotel není vhodný pro invalidy.

Vybavení hotelu Delta Beach Resort:

Kompletně zrenovovaný hotel s 222 pokoji ve 3 podlažích (výtahy k dispozici) nabízí svým hostům lobby s recepcí a internetovým koutkem (za poplatek), WiFi v celém hotelu a u bazénu zdarma, nekuřáckou restauraci s terasou, 3 a-la-carte restaura ce (turecká, italská, rybí), několik barů, diskotéku, kadeřnictví a minimarket. V zahradě naleznete 2 bazény, 1 s tobogánem a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Plážový bar.

Pokoje v hotelu Delta Beach Resort:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): v hlavní budově, dlažba, minibar, individuální klimatizace, trezor, satelitní TV, telefon, fén, sprcha, WC a balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A, ale bez výhledu na moře.

Dvoulůžkové Deluxe pokoje (2E/3E): s trezorem, minibarem, sprchou nebo vanou, individuální klimatizací a balkonem. Strana k bazénu.

Rodinné pokoje (2B/3B): v hlavní budově, 2 místnosti, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Denní a večerní animační program.

Sport:

Aerobic, plážový volejbal, biliár, fitness, 1 tenisový kurt (osvětlení za poplatek) a stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Wellness: Krytý bazén, hammam a sauna. Za poplatek: masáže.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. (ne na diskotéce). Minibar naplněný vodou při příjezdu. Pozdní snídaně od 10:00 hod. do 11:00 hod. Snacky od 12:30 hod. do 16:00 hod., káva, čaj a koláče od 16:00 hod. do 17:00 hod. 1 x týdně večeře v restauraci a-la-carte (rezervace nutná). Půlnoční polévka od 23:30 hod. do 24:00 hod.

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén. Dětské židličky a postýlky.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.