Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iz Flower Side

Hotel Iz Flower Side se nachází 4 km od centra města Side, oblast Kumkoy. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 68 km. Hotel Iz Flower Side nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, zahradu, disko, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iz Flower Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iz Flower Side:

Hotel Iz Flower Side se nachází 4 km od centra města Side, oblast Kumkoy. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 68 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Iz Flower Side nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, zahradu, disko, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Iz Flower Side jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (naplnění nealkoholickými nápoji zdarma), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Hotelová písčitá pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, stolní tenis, šipky, basketbal, volejbal, fitness, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, SpaaWellness, jacuzzi, masáže, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Mini klub 4-12 let, dětský bazén, skluzavky, hřiště.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení dle programu hotelu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Iz Flower Side: 2+1. Rodinný pokoj max. 3+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.