Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fame Residence

Pěkný luxusní hotel Fame Residence se nachází v zahradě u pláže, ve vzdálenosti cca 14 km od letiště a cca 16 km od centra města Antalye. Je zde prostorná hala, 2 panoramatické výtahy, několik bazénů pro dospělé a i děti, vodní skluzavky, dětský klub a dětské hřiště, krytý bazén, lobby bar, bar na pláži a u bazénu, hlavní restaurace, lázně, obchody, kavárna, bezdrátový internet v celém hotelu zdarma, 4 restaurace s obsluhou a divadlo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fame Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fame Residence:

Pěkný luxusní hotel se nachází v zahradě u pláže, ve vzdálenosti cca 14 km od letiště a cca 16 km od centra města Antalye.

Vybavení hotelu Fame Residence:

Prostorná hala, 2 panoramatické výtahy, několik bazénů pro dospělé a i děti, vodní skluzavky, dětský klub a dětské hřiště, krytý bazén, lobby bar, bar na pláži a u bazénu, hlavní restaurace, lázně, obchody, kavárna, bezdrátový internet v celém hotelu zdarma, 4 restaurace s obsluhou a divadlo.

Pokoje v hotelu Fame Residence:

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, minibar a trezor za poplatek, satelitní televizor, koupelnu s vanou, sprchou a SAT-TV, balkon nebo francouzské okno s výhledem na moře a do okolí. K dispozici jsou i rodinné pokoje (na vyžádání).

Pláž:

Krásná dlouhá písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Tenisové kurty, herna, bowling, stolní tenis, kulečník, šipky, posilovna, sauna, turecké lázně, 2 fotbalová hřiště, široká nabídka masážních programů a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, Ultra all inclusive formou plné penze a odpoledního občerstvení včetně nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00. Lobby bar je otevřený 24 hodin.

Aktuální popis od CK

Turecko / Turecká riviéra / Lara. Kvalitní hotel s výbornými službami se nachází přímo u písčité pláže v nejvyhledávanější oblasti Antalye – v Laře. Centrum...

Turecko / Turecká riviéra / Lara. Kvalitní hotel s výbornými službami se nachází přímo u písčité pláže v nejvyhledávanější oblasti Antalye – v Laře. Centrum...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.