Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paloma Grida Village & Spa

Hotel Paloma Grida Village & Spa se nachází přímo na dlouhé písečné pláži, centrum města Belek je vzdáleno přibližně 700 m. Sběrné taxi a taxi. V piniovém lese naleznete rozlehlé, z velké části zrekonstruované, prázdninové zařízení disponuje celkem 459 pokoji, které jsou rozděleny do několika dvou a třípodlažních bungalovů. Recepce, internetová kavárna (za poplatek) a WiFi v lobby, společenská místnost s TV, obchody, kavárna, bary, nekuřácká restaurace s terasou a 6 restaurací a-la-carte (s východní kuchyní, mezinárodní, otomanská, rybí – možnost návštěvy v rámci all inclusive, barbecue & Fine Dining – za poplatek), lékař, prádelna (za poplatek). Vnitřní bazén. V udržované zahradě naleznete bazénový komplex s lehátky, relax bazén a aktivní bazén, aquapark se 6 skluzavkami (z toho 2 pro děti) také klidný bazén přímo u vil. Snack bar u bazé-nu. Lehátka s podložkami, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Plážový bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paloma Grida Village & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paloma Grida Village & Spa:

Hotel Paloma Grida Village & Spa se nachází přímo na dlouhé písečné pláži, centrum města Belek je vzdáleno přibližně 700 m. Sběrné taxi a taxi.

Vybavení hotelu Paloma Grida Village & Spa:

V piniovém lese naleznete rozlehlé, z velké části zrekonstruované, prázdninové zařízení disponuje celkem 459 pokoji, které jsou rozděleny do několika dvou a třípodlažních bungalovů. Recepce, internetová kavárna (za poplatek) a WiFi v lobby, společenská místnost s TV, obchody, kavárna, bary, nekuřácká restaurace s terasou a 6 restaurací a-la-carte (s východní kuchyní, mezinárodní, otomanská, rybí – možnost návštěvy v rámci all inclusive, barbecue & Fine Dining – za poplatek), lékař, prádelna (za poplatek). Vnitřní bazén. V udržované zahradě naleznete bazénový komplex s lehátky, relax bazén a aktivní bazén, aquapark se 6 skluzavkami (z toho 2 pro děti) také klidný bazén přímo u vil. Snack bar u bazé-nu. Lehátka s podložkami, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Plážový bar.

Pokoje v hotelu Paloma Grida Village & Spa:

Dvoulůžkové pokoje A (2A/3A): o rozloze 27 m2. Komfortní s klimatizací (mimo sezónu po hodinách), minibarem, trezorem, telefonem, satelitní TV s hudebním programem, dlažbou, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem.

Dvoulůžkové Joker pokoje A (2S): o rozloze 21 m2, se sprchou, jinak stejné vybavení jako A (2A/3A).

Jednolůžkové pokoje A (1D): stejné vybavení jako A (2A/3A).

Dvoulůžkové pokoje superior A (2D/3D): o rozloze 40 m2. S klimatizací, minibarem, trezorem, telefonem, satelitní TV s hudebním programem, dlažbou, fénem, vanou, samostatnou sprchou, WC a balkonem.

Rodinné pokoje A (2B/3B): obývací ložnice a ložnice s propojovacími dveřmi. 1 koupelna. Vana, WC, klimatizace, minibar, trezor, telefon, satelitní TV s hudebním programem, posezení, fén a balkon.

Pokoje ve vilách B (2A): velmi prostorné, o rozloze 50 m2. Obývací pokoj a samostatná ložnice, koupelna s vířivou vanou a samostatnou sprchou, WC. Klimatizace, minibar, posezení, trezor, telefon, satelitní TV s hudebním programem, dlažba, fén a balkon.

Zábava:

Mezinárodní animační program, živá hudba, diskotéka.

Sport:

Aerobic, basketbal, plážový volejbal, fitness, kanoe, mini fotbal, minigolf, tenis (2 antukové kurty, vybavení za poplatek), stolní tenis, vodní gymnastika, sauna a hammam. Za poplatek: vodní sporty na pláži a nové spa centrum.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětská restaurace, dětské hřiště se 2 kolotoči, 2 samostatné dětské bazény, aquapark a mini diskotéka.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní a částečně zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje od 8:00 hod. do 02:00 hod. Minibar je denně doplňován vodou, pivem a nealkoholickými nápoji. K snídani čerstvá pomerančová šťáva. Pozdní snídaně. Po předchozí rezervaci večeře možná také v a-la-carte restauraci východní kuchyně mezinárodní, otomanská, rybí – otevřeno dle počasí). Přes den snacky, káva, čaj a koláče. Minibar denně doplňován vodou, nealkoholickými nápoji a pivem. Půlnoční snacky.

Tip wellness:

Nové Spa centrum (cca 1 800 m2, otevřeno denně od 09:00 hod. do 19:00 hod., vstup od 13 let): různé druhy masáží a kosmetických procedur.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluEXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Rozsáhlé wellness centrum s nabídkou nejrůznějších procedur. Centrum města Belek od hotelu dělí pouze piniový les....

DoporučeníKrásný komplex nižších budov ve velké zahradě, ideální pro náročnější klienty a rodiny s dětmi, kteřé dávají přednost areálu před hotelovou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.