Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Zaman Beach

Hotel Grand Zaman Beach se nachází 1,5km od centra Alanye. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 125km. Hotel Grand Zaman Beach nabízí klientům 24 hod recepci, hlavní restauraci s venkovním posezením, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, zahradu, společenskou místnost s TV, možnost nákupu v hotelu, kadeřníka (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), internetové připojení (za poplatek). Možnost zapůjčení automobilu na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Zaman Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Zaman Beach:

Hotel Grand Zaman Beach se nachází 1,5km od centra Alanye. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 125km.

Vybavení hotelu:

Hotel Grand Zaman Beach nabízí klientům 24 hod recepci, hlavní restauraci s venkovním posezením, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, zahradu, společenskou místnost s TV, možnost nákupu v hotelu, kadeřníka (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), internetové připojení (za poplatek). Možnost zapůjčení automobilu na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Grand Zaman Beach jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, individuální klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem (za poplatek), balkonem či terasou.

Pláž a plážový servis:

Písčitá Kleopatřina pláž 100 m od hotelu. Cesta přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness:

Fitness, turecké lázně, stolní tenis, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - masáž, tenis (130m od hotelu), biliárd, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Bazén s dětskou částí.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Grand Zaman Beach: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max. 4+0 na vyžádání.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Alanya. Velmi pěkný městský hotel je postaven v centru Alanye, jen pár kroků od proslulé Kleopatřiny pláže. V okolí hotelu je spousta...

Turecko / Turecká riviéra / Alanya. Velmi pěkný městský hotel je postaven v centru Alanye, jen pár kroků od proslulé Kleopatřiny pláže. V okolí hotelu je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.