Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meryan

Velice oblíbený hotel Meryan se nachází v rozlehlé zahradě přímo na pláži ve středisku Alara River Tourism Center, které je vzdáleno 24 km od Manavgatu a 33 km od Alanye. V hotelu je k dispozici Recepce, 2 panoramatické výtahy, 4 bary, hlavní restaurace, TV místnost, konferenční sál, kadeřnictví, zlatnictví, hotelové obchody, disko, fitness centrum, sauna, turecká lázeň, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky, aerobik, gymnastika, bazén, bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky, denní a večerní animační programy atd.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meryan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Meryan:

Velice oblíbený hotel Meryan se nachází v rozlehlé zahradě přímo na pláži ve středisku Alara River Tourism Center, které je vzdáleno 24 km od Manavgatu a 33 km od Alanye. Spojení je zajišťováno dolmušem – minibusem, který vás doveze kamkoliv za předem domluvenou cenu.

Vybavení hotelu Meryan:

Recepce, 2 panoramatické výtahy, 4 bary, hlavní restaurace, TV místnost, konferenční sál, kadeřnictví, zlatnictví, hotelové obchody, disko, fitness centrum, sauna, turecká lázeň, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky, aerobik, gymnastika, bazén, bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky, denní a večerní animační programy, zahradní divadlo, nemotorizované vodní sporty na pláži – kánoe, vodní šlapadla, WiFi připojení v lobby a na pokoji zdarma.

Služby za poplatek:

Pokojový servis, čerstvě lisované ovocné džusy, dovozové alkoholické nápoje, telefon, masáže, peeling, kulečník, internetová kavárna, prádelna, motorizované vodní sporty na pláži, výměna plážových osušek, kosmetický salon, čistírna.

Ubytování v hotelu Meryan:

Velmi pěkné a vkusně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, centrální klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon, rodinné pokoje nebo suity se 2 ložnicemi na vyžádání.

Pro děti:

Dětský bazén, bazén se skluzavkou, dětský klub, animační programy, dětské koktejly.

Pláž:

Přímo u písčito-oblázkové pláže s kamenitým vstupem do moře, k dispozici molo.

Stravování:

Dle CK. All inclusive:snídaně 07.00–09.30 hod., pozdní snídaně 09.30–10.30 hod., oběd 12.00–14.00 hod. a večeře 19.00–21.00 hod. formou bufetu  v hlavní restauraci, občerstvení 14.00–16.00 hod. , odpolední káva nebo čaj a zákusek 16.30–17.30 hod., pozdní večeře 23.00–24.00 hod. v hlavní restauraci, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve 4 barech – lobby bar 24 hodin denně, diskobar 23.00–03.00 hod., bar na pláži 10.00–18.00 hod. a bar u bazénu 09.00–24.00 hod., minibar (denně doplňován).

Aktuální popis od CK

UpozorněníAlanya - Alara River, Wifi již není v ceně. Poplatek za WiFi 1euro/denHotelHotel MeryanDoporučeníVzorně vedený a léty prověřený hotel svynikající...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.