Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Narcia Resort

Hotel Narcia Resort se nachází 5 km od centra města Side, oblast Kumkoy, Mezinárodní letiště je vzdáleno 55 km. Hotel Narcia Resort nabízí klientům 24 hod recepci s možností připojení WIFI (zdarma), hlavní restauraci, restaurace a la carte, bar u bazénu a na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, relaxační bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky zdarma, skluzavky, společenskou místnost s TV, směnárnu, internetová kavárna (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek). Nákupní možnosti v hotelu. V blízkosti hotelu fotbalová hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Narcia Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Narcia Resort:

Hotel Narcia Resort se nachází 5 km od centra města Side, oblast Kumkoy, Mezinárodní letiště je vzdáleno 55 km.

Vybavení hotelu Narcia Resort:

Hotel Narcia Resort nabízí klientům 24 hod recepci s možností připojení WIFI (zdarma), hlavní restauraci, restaurace a la carte, bar u bazénu a na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, relaxační bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky zdarma, skluzavky, společenskou místnost s TV, směnárnu, internetová kavárna (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek). Nákupní možnosti v hotelu. V blízkosti hotelu fotbalová hřiště.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Narcia Resort jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, klimatizací, satelitní TV, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek), telefonem, balkonem.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž 350 m od hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma. Autobus od hotelu na pláž zdarma.

Sport a Fitness:

Plážový volejbal, fitness, šipky, stolní tenis, turecké lázně, sauna. Za poplatek – masáže, vodní sporty na pláži

Pro děti:

Dětské hřiště, mini klub 4-12 let, animační programy dle nabídky hotelu.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Narcia Resort: 3, 2+2 nebo 3+1

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.