Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Excelsior Corinthia

Hotel Excelsior Corinthia se nachází 6 km od města Side, oblast Titreyengöl Mevkii. Mezinárodní letiště je vzdáleno 45 km. Hotel Excelsior Corinthia nabízí 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, restauraci á la carte, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, game room, disko, zahrady, minimarket, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Excelsior Corinthia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Excelsior Corinthia:

Hotel Excelsior Corinthia se nachází 6 km od města Side, oblast Titreyengöl Mevkii. Mezinárodní letiště je vzdáleno 45 km.

Vybavení hotelu :

Hotel Excelsior Corinthia nabízí 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, restauraci á la carte, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, game room, disko, zahrady, minimarket, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Excelsior Corinthia jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, klimatizací, satelitní TV s hudebními stanicemi, trezorem a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Písčitá pláž 450 m hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Sauna, tenis, stolní tenis, fitness, fotbálek, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – masáž, osvětlení tenisových kurtů, biliár, vodní motorové sporty na pláži. Nedaleko hotelu se nachází jízdárny (rezervace na recepci).

Pro děti:

Dětský bazén, miniclub, hlídání dětí (za poplatek).

Stravování:

Dle CK, All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Maximální obsazenost standardního pokoje v hotelu Excelsior Corinthia: 3 nebo 2+1.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.