Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fame Lara Residence

Hotel Fame Lara Residence se nachází 16 km od centra Antalye a 14 km od letiště v Antalyi. Hotel Fame Lara Residence nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, 5 restaurací a´la carte, 6 barů včetně baru na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén- venkovní i vnitřní, relaxační bazén, 4 skluzavky, zahradu, 2 profesionální fotbalové hriště společenskou místnost s TV, konferenční prostory, kino, disko, internetovou kavárnu (za poplatek), hernu (za poplatek), nákupní možnosti, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fame Lara Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fame Lara Residence:

Hotel Fame Lara Residence se nachází 16 km od centra Antalye a 14 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu:

Hotel Fame Lara Residence nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, 5 restaurací a´la carte, 6 barů včetně baru na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén- venkovní i vnitřní, relaxační bazén, 4 skluzavky, zahradu, 2 profesionální fotbalové hriště společenskou místnost s TV, konferenční prostory, kino, disko, internetovou kavárnu (za poplatek), hernu (za poplatek), nákupní možnosti, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Fame Lara Residence jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem.

Pláž a plážový servis:

Soukromá písčito-oblázková pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka obvykle zdarma. Bar na pláži v rámci all inclusivu.

Sport a Fitness:

Tenisové kurty, stolní tenis, stolní fotbal, fitness, volejbal, šipky, sauna, turecké lázně, parní lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, lázeňské centrum, masáže, jacuzzi, biliár, bowling, fotbalové hřiště, vodní a plážové sporty.

Pro děti:

Miniklub (4-12 let), 2 dětské bazény, 4 skluzavky, hriště, hlídání dětí za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Fame Lara Residence: 3 nebo 2+1 Rodinný pokoj 4+0 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.