Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fantasia

Nově zrekonstruovaný hotel Fantasia se nachází na východním okraji střediska Icmeler, v menší zahradě, přímo u pláže a ve vzdálenosti cca 90 kilometrů od letiště v Dalamanu. Je zde příjemná hala s recepcí, bazén s dětskou částí, hlavní bufetová restaurace, bar u bazénu, obchody, lázeňské centrum, bezdrátový internet WI-FI zdarma v celém hotelu, konferenční místnost a lékař.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fantasia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fantasia:

Nově zrekonstruovaný hotel Fantasia se nachází na východním okraji střediska Icmeler, v menší zahradě, přímo u pláže a ve vzdálenosti cca 90 kilometrů od letiště v Dalamanu.

Vybavení hotelu Fantasia:

Příjemná hala s recepcí, bazén s dětskou částí, hlavní bufetová restaurace, bar u bazénu, obchody, lázeňské centrum, bezdrátový internet WI-FI zdarma v celém hotelu, konferenční místnost a lékař.

Pokoje v hotelu Fantasia:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají minibar, klimatizaci, trezor, telefon, plazmový satelitní televizor, koupelna s vanou nebo sprchou a balkon s výhledem na moře a do okolí. Na vyžádání jsou k dispozici studia o dvou místnostech – obývací pokoj a ložnice pro 4 osoby.

Pláž:

Pěkná písečná pláž je přímo u hotelu přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Posilovna, sauna, masáže a turecké lázně.

Stravování:

Dle CK, Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.