Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gardenia

Hotel Gardenia se nachází 500 m od centra města Alanya,. Mezinárodní letiště je vzdáleno 90 km. Hotel Gardenia nabízí klientům 24 hod recepci, 2 konferenční místnosti, internetový koutek (za poplatek), hlavní restauraci, restauraci a la carte, vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, bar na pláži, bar u bazénu (slunečníky a lehátka), skluzavky, společenskou místnost s TV, směnárnu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřník (za poplatek). Možnost nákupu v hotelu. Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Gardenia: 3 nebo 2+1.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gardenia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gardenia:

Hotel Gardenia se nachází 500 m od centra města Alanya,. Mezinárodní letiště je vzdáleno 90 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Gardenia nabízí klientům 24 hod recepci, 2 konferenční místnosti, internetový koutek (za poplatek), hlavní restauraci, restauraci a la carte, vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, bar na pláži, bar u bazénu (slunečníky a lehátka), skluzavky, společenskou místnost s TV, směnárnu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřník (za poplatek). Možnost nákupu v hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Gardenia jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací satelitní TV, minibarem (doplnění za poplatek), telefonem, balkonem, trezorem (za poplatek).

Pláž a plážový servis:

Písečno-oblázková Kleopatřina pláž 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness:

Fitness, plážový volejbal. Za poplatek – turecké lázně, sauna, masáže, biliar, stolní tenis, stolní fotbal, vodní motorové i nemotorové sporty na pláži, tenisové kurty.

Pro děti:

Dětský bazén, skluzavka, mini klub 4-12 let, animační programy.

Stravování:

Dle CK, POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Gardenia: 3 nebo 2+1.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.