Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gardenia Beach

Hotel Gardenia Beach se nachází 30 km od centra města Alanya, oblast Karaburun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 95 km. Hotel Gardenia Beach nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavku, slunečníky a lehátka, společenskou místnost s TV, zahradu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci. Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Gardenia Beach: 2+1. Rodinný pokoj max. 3+1 na vyžádání.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gardenia Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gardenia Beach:

Hotel Gardenia Beach se nachází 30 km od centra města Alanya, oblast Karaburun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 95 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Gardenia Beach nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavku, slunečníky a lehátka, společenskou místnost s TV, zahradu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Gardenia Beach jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Hotelová písčito-oblázková pláž 150m od hotelu. Přístup podchodem pod místní komunikací. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Stolní tenis, fitness, volejbal, šipky, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, mini golf, masáž, sauna, turecké lázně, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Mini klub 4-12, dětský bazén, skluzavka, hřiště.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení dle programu hotelu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Gardenia Beach: 2+1. Rodinný pokoj max. 3+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.