Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Star

Hotel Golden Star se nachází 0,5 km od centra města Side, oblast Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km. Hotel Golden Star nabízí klientům 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, venkovní bazén, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), možnost nákupu u hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Star:

Hotel Golden Star se nachází 0,5 km od centra města Side, oblast Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Golden Star nabízí klientům 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, venkovní bazén, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), možnost nákupu u hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Golden Star jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Hotelová písčitá pláž u hotelu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma. Bar na pláži za poplatek. Pláž oddělena od hotelu promenádou.

Sport a Fitness:

Animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - stolní tenis, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Hřiště.

Stravování:

Dle CK, POLOPENZE - snídaně a večeře formou menu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů za poplatek.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Golden Star: 2+1.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.