Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gölmar Beach

Hotel Gölmar Beach se nachází v tiché části známého střediska Icmeler, přibližně 5 min. od rušného centra s množstvím obchodů, zábavných podniků, restaurací a kaváren. Hotel se nachází v atraktivním prostředí na okraji Icmeleru přímo u písečné pláže.Všechny pokoje mají přímý nebo boční výhled na moře. Hosté mají k dispozici denní bar, hlavní a zahradní restauraci, snack bar, turecké koupele s masážemi, saunu, fitnes, bazén se sladkou vodou, dětský bazén a dětský koutek, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu bezplatně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gölmar Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gölmar Beach:

Hotel Gölmar Beach se nachází v tiché části známého střediska Icmeler, přibližně 5 min. od rušného centra s množstvím obchodů, zábavných podniků, restaurací a kaváren. Tato oblast je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou.

Vybavení hotelu Gölmar Beach:

Hotel se nachází v atraktivním prostředí na okraji Icmeleru přímo u písečné pláže.Všechny pokoje mají přímý nebo boční výhled na moře. Hosté mají k dispozici denní bar, hlavní a zahradní restauraci, snack bar, turecké koupele s masážemi, saunu, fitnes, bazén se sladkou vodou, dětský bazén a dětský koutek, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu bezplatně. Děti určitě potěší bezplatné používání nových toboganů. O zábavu pro děti a dospělé se denně stará česky nebo slovensky mluvící animační tým.

Pokoje v hotelu Gölmar Beach:

Ve 2-lůžkových klimatizovaných pokojích s možností přistýlky. Na vyžádání jsou k dispozici i rodinné pokoje se 2 přistýlkami. Pokoje mají individuálně ovládatelnou klimatizaci, telefon, ledničku, barevnou SAT TV a vlastní soc. zařízení (WC, sprcha, fén).

Stravování:

Dle CK. Polopenze – kvalitní bufetové stoly, all inclusive pro děti do 14 let (bezplatně).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.