Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Vision

Hotel Grand Vision se nachází na kraji střediska Calis, v krásné zahradě s bazénem a ve vzdálenosti cca 100 metrů od pláže. V hotelu je k dispozici hala s recepcí a barem, 2 restaurace – venkovní a krytá, bazén s dětskou částí, vířivka a televizní místnost.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Vision, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Vision:

Hotel Grand Vision se nachází na kraji střediska Calis, v krásné zahradě s bazénem a ve vzdálenosti cca 100 metrů od pláže.

Vybavení hotelu Grand Vision:

Hala s recepcí a barem, 2 restaurace – venkovní a krytá, bazén s dětskou částí, vířivka a televizní místnost.

Pokoje v hotelu Grand Vision:

Celková kapacita je 50 pokojů. Z toho 47 pokojů dvoulůžkových s možností jedné přistýlky a 3 apartmány s dvěma pokoji pro 2+2 osoby. Pokoje jsou vybaveny telefonem, balkonem s výhledem na bazén, či do okolí, individuálně ovládanou klimatizací, mini-barem, satelitní televizí, trezorem za úhradu a vlastním příslušenstvím s vanou nebo sprchou, WC a vysoušečem vlasů.

Sport a zábava:

Vodní sporty na nedaleké pláži.

Pláž:

S hrubozrnným pískem je vzdálená cca 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za úhradu cca EUR 2,00 denně.

Stravování:

Dle CK. Polopenze bufetovým způsobem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.