Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Günes

Hotel Günes je umístěn přímo na pláži v zahradě s bazénem u pěší zóny ve vzdálenosti cca 5 km od městečka Fethiye. Krásná pláž s hrubozrnným pískem se nachází přímo před hotelem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Günes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Günes:

Hotel Günes je umístěn přímo na pláži v zahradě s bazénem u pěší zóny ve vzdálenosti cca 5 km od městečka Fethiye.

Vybavení hotelu Günes:

Hala s recepcí, TV kout, velký bazén s barem, restaurace a dětské hřiště, obchody, restaurace s obsluhou a kadeřník. Možnost pronájmu trezoru v recepci za poplatek.

Pokoje v hotelu Günes:

Celková kapacita hotelu je 34 dvou nebo třílůžkových pokojů s možností jedné přistýlky pro dítě. Pokoje mají individuálně ovládanou klimatizaci, minibar, SAT-TV, telefon, balkon s výhledem na moře, bazén, či okolí a koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů.

Pláž:

Krásná pláž s hrubozrnným pískem se nachází přímo před hotelem. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži za úhradu.

Sport a zábava:

Kulečník a vodní sporty na pláži

Stravování:

Dle CK, Polopenze bufetovým způsobem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.