Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Majesty Club Palm Beach

Rozlehlý komplex s velkou pěstěnou zahradou leží přímo na oblázkovo-písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum Side cca 18 km. Dostupnost minibusy (dolmus). Hotel Majesty Club Palm Beach s celkem 586 pokoji v několika dvoupodlažních budovách nabízí svým hostům recepci, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), WLAN (v lobby), hlavní restauraci, 5 a-la-carte restaurací, bary a obchody. V zahradě naleznete 2 bazény (1 se skluzavkami) a snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži jsou zdarma. Plážový snack bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Majesty Club Palm Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Majesty Club Palm Beach:

Rozlehlý komplex s velkou pěstěnou zahradou leží přímo na oblázkovo-písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum Side cca 18 km. Dostupnost minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Majesty Club Palm Beach:

Hotel Majesty Club Palm Beach s celkem 586 pokoji v několika dvoupodlažních budovách nabízí svým hostům recepci, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), WLAN (v lobby), hlavní restauraci, 5 a-la-carte restaurací, bary a obchody. V zahradě naleznete 2 bazény (1 se skluzavkami) a snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži jsou zdarma. Plážový snack bar.

Pokoje v hotelu Majesty Club Palm Beach:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): dlažba, s minibarem, klimatizací (po hodinách), trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, fénem, vanou, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2B/3B): 2 samostatné ložnice se spojovacími dveřmi, balkon nebo terasa, jinak jako 1A/2A.

Rodinné Suite (2C/3C): obývací pokoj a 2 oddělené ložnice s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Denní a večerní animační program. Diskotéka. Herna (za poplatek).

Sport:

Aerobic, basketbal, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, minigolf, fitness, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní gymnastika, turecké lázně a sauna. Za poplatek: biliár, masáže a vodní sporty na pláži. Kadeřnictví.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místních alkoholické a nealkoholické renápoje 24 hodin. Minibar při příjezdu naplněn nealkoholickými nápoji a pivem. Pozdní snídaně. Přes den snacky. Odpoledne káva, čaj, koláče a zmrzlina. 1x za pobyt večeře v a- -la-carte restauracích (rezervace nutná). Půlnoční snacky.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.